Registrovaní členovia: 423 | Najnovší člen: janlinda | Príspevky vo fóre: 414 | Komentáre: 161 | Počet downloadov: 29 | Meniny má: Mikulá‘ Dnes je 06.12.2019
Hľadajú súpera:

Pracuje sa
Servery
Public 46.167.245.201:27015 [off]
JailBreak 46.167.245.201:27017 [off]
De_Dust2 ONLY 46.167.245.201:27018 [off]
Call of Duty 88.212.34.231:27112 [off]

Posledné aktívne témy vo fóre

Vylepšenie
 Lamasak/JB
 Pein//JB
 nekone?ný p?íb?h
 JB pravidla a normal pravidla
Sekcie
Štatistiky
Doména
TOPlist

Čítať tému
S-BASE gaming portál :: Hlavné fórum :: Servery
Členovia prezerajúci toto fórum: 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému

[TEAMSPEAK Rooms] - Stavby

Abbsai 
#1 Vytlačiť príspevok
Pridané 15.08.2012 20:12:24

Nová?ik

Príspevkov: 36
Založený: 05.06.12

Prinasam zmeny tykajuce sa teamspeaku od dna 20.8.2012 bude na TeamSpeaku mozne postavit roomku "Stavbu" za S-BASE kredity. Kazda roomka bude mat svoju hodnostu a pocet clenov ktory mozu byt v roomke.

Roomka bude obsahovat jedneho "Majitela" "Majitel sa urci pri tvorbe novej miestnosti.
Roomka bude obsahovat ikonku "Stavby" ktora bude oznacovat ze roomka bola kupena za S-base kredity.

"Majitel" ma pravo pridavat "Vratnikov" ktory maju na starost roomku. "Majitel" roomky je vzdy len 1.
"Majitel roomky ma pravo napisat ktoremukolvek clenovi vedenia o upravu svojej roomky.
"Majitel" roomky ma pravo zmenit vo svojej roomke : Heslo,Descripton.

"Vratnik" ma pravo vyhadzovat hosti z miestnosti.

------------------------------ TVORBA ROOM ------------------------------

Kazdy kto si chce vytvorit "Stavbu" teda roomku na teamspeaku ulozenu vo VIP rooms napise mne PM na web v tvare

Predmet : Stavba

Text : 1. Nazov miestnosti
2. Nick Majitela miestnosti na webe
3. Cena stavby

Nasledne vam odpisem z udajmi kedy sa bude roomka vytvarat.

--------------------------------- PREDAJ STAVBY ---------------------------------

Pokial chce majitel stavby stavbu predat a ma kupcu z ktorym si dohodol cenu v S-BASE kreditoch stavby napise mi PM na web majitel stavby nick na webe kupcu a nasledne odpisem kedy a kde sa obchod uskutocni.

//by tomsk: napad sa mi pozdava ak by sa to ujalo tak by som aj nakodoval system na to
Upravil tomsk dňa 15.08.2012 22:46:29

Prejdite na fórum: